Основные характеристики

Цена: 90 000 $

Производитель:
New Holland

Год выпуска:
2018

Наработка:
4400 м.г.

Основное описание

4400 мотогодин
2018 р.в.
Перший власник.
Трактор в гарному стані.
Всі ТО проводилися вчасно.

Трактор T 7060 – засіб підвищення продуктивності Вашого господарства
Трактори серії Т 7000 пропонують визначне співвідношення маси та потужності. Тільки вони у своїй категорії можуть похвалитися потужністю 215 к.с. при меншій ніж 7-тонній вазі. Застосування технології Power Boost дозволяє збільшити потужність до 240 к.с. Відмінно підходячи для сучасних рослинницьких технологій, орієнтованих на зниження інтенсивності культивації ґрунту, трактори T 7060 можуть успішно використовуватися і в традиційному орному землеробстві, а велика потужність їхньої гідравлічної системи допускає агрегацію з найпотужнішим навісним обладнанням.

Універсальність
Універсальність – обов'язкова якість сучасного трактора. Традиційні важкі та потужні машини виявляються малопридатними до виконання низки сільськогосподарських операцій. Тому поєднання великої потужності та малої ваги, властиве тракторам Т 7000, виявляється важливою перевагою, що дозволяє ефективно використовувати їх як для транспортних операцій, так і для буксирування сільськогосподарських машин, що висувають підвищені вимоги тяглової сили. Трактори T 7060 підходять для будь-якої роботи.

Найкращий на дорозі
Трактори серії Т 7000 - чудовий вибір для транспортних операцій. Маючи високу потужність для пересування корисного навантаження, вони витрачають менше енергії на переміщення власної маси.

Найкращий у полі
Будучи приблизно на тонну легше за своїх конкурентів, трактори серії T 7060 дозволяють знизити непродуктивну розтрату енергії. Крім того, мала вага йде на користь маневреності та прийомистості, а також зменшує надмірне ущільнення ґрунту, дозволяючи знизити витрати енергії на її подальше розпушування. У тих випадках, коли створення значного тяглового зусилля вимагає значної маси, її збільшення можуть використовуватися утяжелители.
Счастливых клиентов
0
Продано техники
0
Постоянных клиентов
0

Отзывы и мнения

Комментарии и отзывы наших клиентов
Добавить комментарий

Рекомендуем Вам

похожие предложения
хочешь быть вкурсе всех событий ?

Оформить подписку на сайт